Renesans koszy prezentowych w XXI wieku?

Renesans koszy prezentowych w XXI wieku?

Dzisiaj idę w centrum handlowym i widzę kosz prezentowy, nie minąłem zakrętu i widzę następny, a za rogiem cały sklep z nimi i ludzi w środku. Co się dzieje? Otóż po okresie kiedy w modzie były niegustowne prezenty powracają kosze z prezentami!

I to nie byle jakie kosze! Konkurencja na rynku jest spora, a więc i kosze są stosunkowo ciekawe, posiadają niezłą zawartość i naprawdę niezły środek, niekiedy z drugiego końca świat! W takim razie co się stało?

Dlaczego powróciły kosze?

Wydaje mi się, że kosze z prezentami są czymś całkowicie na miejscu . Po okresie kiedy pokolenie dorastających ludzi pomiędzy 18, a 25 rokiem życia zajadało się 10 lat temu w MCDonaldzie, kupowało to samo, bo nie było nic, a więc każdy chciał wszystko nadszedł czas taki jak jest teraz. Ubrania kupujemy w ciuchlandach za grosze, elektronikę na allegro również za grosze tak więc co jest najbardziej w cenie?

Oczywiście, że jedzenie! Każdy codziennie je, ale tak właściwie po roku zakupów w tym samym hipermarkecie ma się go dość i wtedy jeżeli dostaniemy taki koszt z niecodziennymi prezentami niespotykanymi nigdzie indziej to po prostu chce się go otworzyć i spróbować wszystkiego co tam jest! Sprawdziłam ofertę sklepu nobilia.pl i muszę powiedzieć, że jest zaskoczenie. Żadnej masówki same oryginalne produkty z różnych sklepów i krańców świata, a więc prezent na poziomie.

Co jeszcze warto wiedzieć o prezentowych koszach?

Po pierwsze pamiętajmy, że w koszach prezentowych zawsze powinno znaleźć się coś słodkiego, alkohol, herbata i jakieś ciastko. Jeżeli chodzi o kosze, w których tego nie ma to są to kosze włoskie, w których jest makaron i oliwa (na serio!) ale w naszej kulturze należy być wstrzemięźliwym z takimi wersjami.

Po drugie warto pamiętać, że kosz jest nie tylko neutralny, ale również wpisany w naszą tradycję, jeżeli nie wiesz co kupić komukolwiek, a tym bardziej partnerom biznesowym, zawsze możesz postawić na kosz z prezentami.

1 Odpowiedź

  1. sam właśnie poszukuje ładnych koszy lub pudełeczek, widziałem i pudełeczka ostatnio też niezłe i jak kosz tylko, że zostaje nam szkatułka, a nie koszyczek

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *