Kilka prezentów od konkurencji

Kilka prezentów od konkurencji

Przeglądanie pomysłów konkurencji to moja codzienność. Na szczęście nie tak męcząca jak próba dogadania się z właścicielami restauracji, bądź co bądź w celu ich zarobku, ale nadal bądź co bądź praca.

Dzisiaj postanowiłam napisać wam kilka słów  o tym co ostatnio w tych sklepach widziałam co w jakikolwiek sposób mi się spodobało. Najbardziej spodobał mi się pomysł pod tytułem „Cyfrowa mozaika z Twoich zdjęć”, ale bardzo szybko doszłam do wniosku, że jest to całkowicie bez sensu. Wszystko to wygląda sztucznie, a moich zdjęć i tak się tam nikt nie dopatrzy.

prezent!

Pomijam prezenty typu „Twoje podróże na zdjęciach lub na płótnie” ponieważ od tego można co najwyżej popaść w narcyzm. Jeżeli chodzi o popularne ostatnimi czasy gazety z Twoim zdjęciem to ich popularność minęła, a wszyscy o nich zapomnieli. Nadal ciekawymi prezentami pozostają grawerowane kubki oraz oczywiście kieliszki oraz wszelkie personalizowane teksty z zdjęciami.

Jeżeli chodzi o torby na ramię mam bardzo mieszane uczucia ponieważ widziałam coś podobnego w sklepach i wszystkie, które miałam w ręce chowała dość słaba jakość wykonania, a jak wiadomo, lepiej kupić coś mniej efektywnego niż coś drogiego co ostatecznie będzie i tak tandetne, ponieważ normalna cena powinna być znacznie wyższa. Jeżeli kupować torbę do zdecydowanie markowej firmy, tak samo jak pasek, a nie jakieś śmieci z nadrukami.

Tyle na dzisiaj, już niedługo kolejny artykuł z tej serii!

 

1 Odpowiedź

  1. świetny wpis!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *