Kilka najbardziej oryginalnych pomysłów z ostatnich dni

Kilka najbardziej oryginalnych pomysłów z ostatnich dni

Ostatnio sporo działo się w moim segmencie rynku. Mimo tego, że normalni ludzie tego nie czują u nas wszystko skupia się już dookoła świąt. Sporo prezentów odpadło ponieważ zmieniła się pogoda i wszystkich trzeba szukać jedynie po lokalach.

Oczywiście prócz lokali często poszukuję innych obiektów,. Ostatnio modna jest zabawa na strzelnicy, głównie dla panów oraz młodych osób. Niekiedy prezenty takie ku zdumieniu prowadzących strzelnice dostają kobiety, które są z niego bardzo zadowolone.

pomysł na prezent

Jeżeli chodzi o mój najnowszy pomysł na prezent, który udało mi się dodać do bazy to pijalnia czekolad, którą zorganizować mogę już w prawie 5 osób, prawie bo na dzień dzisiejszy ciągle czekam na ostateczną decyzję z dwóch z nich. Cały pomysł opiera się o wspólne próbowanie prawdziwej czekolady, która jest podgrzana i specjalnie dla par łączona z likierem. Na chłodne,  ponure dni wydaje się to być idealnym prezentem dla par, prawa?

Ostatnimi czasy sporo myślałam również nad segmentem dla osób starszych, czyli w większości naszych rodziców, ale tutaj wybór jest bardzo ciężki. Niestety ale znalezienie czegokolwiek co mogło by odpowiadać szerszej grupie odbiorców jest po prostu bardzo, ale to bardzo ciężkie, a może wy macie jakieś pomysły?

1 Odpowiedź

  1. ja to przede wszystkim lubię i to bardzo dostać wyjście na SUSHI, jak mnie ktoś zaprasza na urodziny

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *