Elektronika na prezent, warto czy nie?

Elektronika na prezent, warto czy nie?

Dzisiaj zastanawiałam się czy warto kupić elektronikę na prezent. Temat wcale nie jest taki prosty jak mogło by nam się wydawać ponieważ elektronika jest albo droga, albo obciachowa, jak to rozumieć oraz co wybrać, to wszystko w tym artykule.

Elektronika to świetny prezent dla naszych bliskich, przyjaciół, kolegów i oczywiście wszystkich innych osób, których darzymy uczuciem. Jeżeli jednak chodzi o firmy i stosunki biznesowe tutaj sytuacja wygląda nieco inaczej. Prezent taki nie zawsze jest mile widziane, a po drugie nie jest dla nas tani.

Nie możemy przecież handlowcowi czy prezesowi, które obdarowujemy kupić taniego sprzętu, który nie wiemy nawet czy się uruchomi, a po drugie cena zabiegu w momencie kiedy mamy 10 partnerów jest ogromna. Z drugiej strony jeżeli kupimy coś taniego, obciachowego co się psuje w ręce może okazać się, że będziemy źle postrzegani przez partnerów, co robić?

Najlepiej nie kupować elektroniki, a postawić na czekoladki, alkohol i wszystko inne co po pierwsze jest tańsze, a po drugie o wiele bardziej klasyczne. Mimo wszystko elektronika póki co nie jest czymś co warto kupować jeżeli mówimy o stosunkach biznesowych, ponieważ po prostu jest problematyczna i się nie sprawdza.

Co zamiast niej?

W takim razie co wybrać? Moim zdaniem wspomniane czekoladki i tym podobne prezenty. W stosunkach biznesowych dobrze widziane są również kosze prezentowe, głównie z herbatami, ale bez kwiatów i tanich czekoladek o czym warto pamiętać.

1 Odpowiedź

  1. ja to chyba wolała bym raczej elektronikę!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *